Şanlıurfa Kombi Tamir ve Bakım ve beyaz eşya hizmetleri olarak,  Konut, Ticari, yapılarda iç mekan konforlarına kalıcı ve etkin çözümler sağlamak ve katkı sağlamak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur. Arçelik, Vestel, Profilo, Beko, Bosch, Demirdöküm, Midea, ve daha birçok markanın servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu tarihten itibaren kısa zaman zarfı içerisinde birçok büyük ve başarılı iklimlendirme projelerine imza atmıştır. Bölge itibari ile yoğun iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu taleplere profesyonel çözümler üretmektedir.

Şanlıurfa Kombi Tamir ve Bakım Olarak Benimsediğimiz Temel ilkeler; dürüstlük, kalite, uygun fiyat, çevre ve doğaya saygı’dır. İş çözüm ortağınız olarak; kalite ve hizmet standartlarımızdan taviz vermeden minimum maliyet ve maksimum performans prosedürlerini benimseyerek uygulamaya çalışmaktayız. Gerekli eğitimleri almış, tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olmakla birlikte uygulamış olduğumuz müşteri politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.
Şanlıurfa Kombi Tamir ve Bakım, klima beyaz eşya Montaj, Arıza ve bakım gibi tüm sorunları giderebilecek tecrübeli ekip ile çalışmaktayız ve hizmet kalitemizi “Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile de kanıtlıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 0 533 023 37 36